Strona główna1 » Bitdefender2 » Dla biznesu

Producenci

AvastAVGBitdefenderEsetG DataWinMagic

Super hit

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

103,50 zł brutto84,15 zł netto

Promocje

Dla biznesu

Dla biznesu

Dzięki wykorzystaniu unikalnych technologii i nowej architektury, Bitdefender GravityZone daje małym i dużym firmom znacznie szybsze i bardziej wydajne zarządzanie bezpieczeństwem połączone z nagradzaną pierwszym miejscem ochroną antymalware i wydajnością.

Architektura GravityZone umożliwia przedsiębiorstwu wdrożyć ochronę w ciągu kilku godzin, a nie dni. Bitdefender Global Protective Network wykorzystuje uczące się, inteligentne mechanizmy ochronne, które wykrywają zagrożenie już w 3 sekundy po jego pojawieniu się w dowolnym miejscu świata. Endpoint Security Tools automatycznie dostosowuje się do systemów wirtualnych i fizycznych zapewniając najlepszą wydajność we wszystkich środowiskach. Active Virus Control wykorzystuje ciągłe monitorowanie procesów w celu wykrycia nawet najbardziej nieuchwytnych zagrożeń, podczas gdy technologia Photon optymalizuje zużycie zasobów systemu, zapewniając, że skanowane są tylko potencjalnie szkodliwe pliki.

Bitdefender dla biznesu

alt

Błyskawiczne wdrożenie

Bitdefender automatycznie odinstalowuje inne rozwiązania, a wstępnie skonfigurowane polityki pozwalają na wdrożenie rozwiązania antywirusowego Bitdefender w ciągu kilku minut.

alt

Najszybszy czas reakcji

W 3 sekundy od wykrycia zagrożenia doprowadza do implementacji szczepionki, dzięki rozbudowanej sieci ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie.

alt

Prosty w obsłudze

Zastosowanie intuicyjnej konsoli, dostępnej z poziomu przeglądarki w celu płynnego zarządzania zoptymalizowaną ochroną antywirusową i politykami bezpieczeństwa.

alt

Lider na rynku

Bitdefender - najczęściej wybieranym rozwiązaniem w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku otrzymuje najwyższe wyniki w testach pod względem ochrony i wydajności.

alt

Zabezpiecz firmę przed zagrożeniami

Skuteczna ochrona antywirusowa, niezależnie od systemu operacyjnego, dzięki innowacyjnemu silnikowi Bitdefender i wielowarstwowej ochronie przed Ransomware.

alt

Rozwiązanie szyte na miarę

Elastyczne licencjonowanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Bitdefender jest gotów do działania już w kilka chwil po jego wdrożeniu. 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

GravityZone jest jednym rozwiązaniem dla biznesu, które może być zainstalowane lokalnie lub zdalnie w chmurze Bitdefender. Antywirus, Antymalware z pro-aktywnym wykrywaniem heurystycznym, wielowarstwowa ochrona przed ransomware, potężny anty-exploit, firewall i kontrolą urządzeń to najważniejsze funkcje.

alt

Najlepiej oceniane produkty

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 1)
Bitdefender Internet Security 2019 to najskuteczniejszy pakiet zabezpieczeń internetowych dla komputerów z systemem Windows, wyposażony w funkcje chroniące Twoje prywatne życie.
Bitdefender Total Security 2019

Bitdefender Total Security 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 2)
Ochrona dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android. Bitdefender Total Security 2018 zapewnia pełną ochronę dla wielu systemów operacyjnych.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl