Strona główna1 » Avast2 » Doskonałe wyniki AVG i Avast w testach antywirusów

Producenci

AvastAVGBitdefenderEsetG DataWinMagic

Super hit

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

103,50 zł brutto84,15 zł netto

Promocje

Doskonałe wyniki AVG i Avast w testach antywirusów

Data dodania: 21-12-2018

Doskonałe wyniki AVG i Avast w testach antywirusów

Kolejny powód do świętowania przed nami!

Programy AVG i Avast po raz kolejny zostały docenione w testach niezależnej instytucji badawczej AV TEST, zdobywając jej certyfikaty.

W testach na przełomie lipca i sierpnia oceniano trzy nasze programy: Avast Free i AVG Internet Security w kategorii produktów dla użytkowników domowych i Avast Business Antivirus w kategorii produktów dla biznesu. Wszystkie zdobyły miejsca w czołówce, zyskując bardzo dobre oceny w każdym z ocenianych obszarów!

Avast Free i AVG Internet Security wypadły świetnie podczas testowania ochrony i użyteczności, zdobywając 100% punktów (6/6 możliwych). Wysoko oceniono również ich wydajność (5,5 punktu na 6 możliwych). Taki wynik dał im miejsce w ścisłej czołówce i skutkował przyznaniem certyfikatu AV TEST TOP PRODUCT.

Avast Business Antivirus zdobył wyróżnienie AV-TEST Approved Corporate Endpoint Protection – polecanego programu antywirusowego do ochrony końcowych użytkowników biznesowych. Zapewnia najlepszą ochronę i doskonałą wydajność – w obu tych kategoriach zyskał komplet punktów. Na 5,5 punktu oceniono jego wydajność, co również plasuje go w czołówce programów antywirusowych dla biznesu.

Tak dobre wyniki są efektem ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i szybkiego reagowania na zmiany. Komputer z zainstalowanym antywirusem Avast lub AVG jest bezpieczny!

źródło: dystronet.pl


Przejdź do strony głównej

Najlepiej oceniane produkty

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 1)
Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla komputerów z systemem Windows. Jest łatwy w użyciu i nie obciąża zasobów systemu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl