Strona główna1 » ESET2 » Nowe wersje antywirusów ESET

Producenci

AvastAVGBitdefenderEsetG DataWinMagic

Super hit

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

103,50 zł brutto84,15 zł netto

Promocje

AVG Internet Security

AVG Internet Security180,43 zł150,00 zł brutto121,95 zł netto

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019 - 3 stanowiska - 1 rok97,86 zł72,14 zł brutto58,65 zł netto

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019 - 3 stanowiska - 3 lata250,53 zł219,56 zł brutto178,50 zł netto

Bitdefender Total Security 2019

Bitdefender Total Security 2019 - 5 stanowisk - 2 lata423,43 zł296,92 zł brutto241,40 zł netto

Bitdefender Total Security 2019

Bitdefender Total Security 2019 - 10 stanowisk - 2 lata458,97 zł320,97 zł brutto260,95 zł netto

Bitdefender Total Security 2019

Bitdefender Total Security 2019 - 10 stanowisk - 3 lata636,71 zł445,38 zł brutto362,10 zł netto

Bitdefender Family Pack 2019

Bitdefender Family Pack 2019 - 3 lata417,15 zł312,60 zł brutto254,15 zł netto

Bitdefender Antivirus for Mac

Bitdefender Antivirus for Mac 2019 - 1 stanowisko - 2 lata120,44 zł103,50 zł brutto84,15 zł netto

Nowe wersje antywirusów ESET

Data dodania: 26-10-2017

Nowe wersje antywirusów ESET już są! Powstawały przy udziale polskich programistów!

Firma ESET, producent popularnych w Polsce rozwiązań antywirusowych, z których korzysta obecnie ponad 4 miliony Polaków, udostępniła najnowsze wersje swoich rozwiązań dla użytkowników domowych. Nowe edycje programów ESET zyskały udoskonalone mechanizmy wykrywania zagrożeń, w tym wirusów, które aktywują się jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego. Warto zauważyć, że nad rozbudową silnika antywirusowego oraz funkcjonalnościami najnowszych programów ESET pracowali m.in. polscy analitycy i deweloperzy z krakowskiego biura badawczo-rozwojowego firmy ESET.

Rozwiązania ESET są znane wśród Polaków m.in. za sprawą legendarnego programu antywirusowego ESET NOD32 Antivirus i niezauważalnego wpływu programów tej firmy na szybkość działania chronionego komputera. Nie bez znaczenia jest również fakt, że producent tych rozwiązań, firma ESET, od początku rozwijała w swoich programach zdolność wykrywania nie tylko znanych zagrożeń, ale również tych, których nikt wcześniej nie zidentyfikował. O skuteczności takiego podejścia może świadczyć rekordowa liczba nagród w testach niezależnego ośrodka badawczego Virus Bulletin, jakie ESET otrzymał w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Najnowsze portfolio rozwiązań firmy ESET, adresowanych do użytkowników domowych i małych firm (do 4 stacji roboczych), zostało nieco zmodyfikowane i nie znajdziemy w nim już pakietu ESET Smart Security. Program ten został zastąpiony przez ESET Internet Security, wyposażony teraz w zabezpieczenie Anti-Theft, które w razie kradzieży lub zgubienia laptopa pozwala m.in. zlokalizować urządzenie oraz wysłać wiadomość do nowego „właściciela”. ESET Internet Security, oprócz ochrony przed wirusami i atakami z sieci, zabezpiecza dodatkowo kamerę użytkownika przed nieuprawnionym dostępem oraz pozwala korzystać ze specjalnie zabezpieczonej przeglądarki do realizowania przelewów online. Nowością jest skaner UEFI, dzięki któremu rozwiązanie chroni przed zagrożeniami aktywującymi się jeszcze przed załadowaniem systemu operacyjnego. Nowy ESET Internet Security udostępnia również rozbudowaną funkcjonalność kontroli rodzicielskiej i udoskonalony monitor sieci domowej. To ostatnie narzędzie sprawdza router w poszukiwaniu luk w zainstalowanym na nim oprogramowaniu, weryfikuje siłę hasła, które chroni dostępu do urządzenia i informuje o poziomie zabezpieczeń urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi.

Wszystkie najnowsze rozwiązania ESET chronią przed stronami internetowymi, próbującymi wyłudzić dane użytkownika (tzw. pułapkami phishingowymi) oraz zagrożeniami próbującymi zaszyfrować dane, a następnie żądającymi zapłaty za ich odblokowanie (tzw. ransomware). Nowe programy udostępniają dodatkowo menedżer licencji - narzędzie na stronie internetowej my.eset.com, które dostarcza informacji nt. posiadanych programów ESET, w tym m.in. na temat długość trwania licencji czy liczby chronionych komputerów. Warto zwrócić uwagę, że nad skutecznością silnika antywirusowego obecnego w nowych wersjach programów ESET oraz nad nowymi funkcjonalnościami tych aplikacji pracowali analitycy i deweloperzy z polskiego biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie, jednego z kilku tego typu ośrodków na świecie.

Nowe rozwiązania ESET dla użytkowników domowych i małych firm (1-4 stacje robocze) to teraz:

 • ESET NOD32 Antivirus (program antywirusowy i antyspyware)
 • ESET Internet Security (kompletny pakiet bezpieczeństwa, teraz z funkcją Anti-Theft - następca pakietu ESET Smart Security)
 • ESET Smart Security Premium (pakiet bezpieczeństwa klasy premium, który oprócz rozbudowanej ochrony komputera podłączonego do sieci, oferuje opcję szyfrowania danych i menedżera haseł)
 • ESET Security Pack (pakiet rozwiązań ESET do ochrony komputera i smartfona) dostępny w dwóch wersjach:
  • pozwalającej chronić 1 komputer i 1 smartfon/tablet
  • pozwalającej chronić 3 komputery i 3 smartfony/tablety

Posiadacze programów ESET z aktywnymi licencjami mogą bezpłatnie zaktualizować swoje rozwiązania do najnowszych wersji. Użytkownicy pakietu ESET Smart Security mogą bezpłatnie zaktualizować swój program do ESET Internet Security

Bezpłatne wersje testowe najnowszych programów firmy ESET można pobrać ze strony: https://www.eset.pl/Dla_domu_i_firmy/Produkty#home-windows

Nowe funkcje w rozwiązaniach ESET dla użytkowników domowych i małych firm (1-4 stacje robocze):

 • Monitor sieci domowej (dostępne w: ESET Internet Security i ESET Smart Security Premium) – pozwala sprawdzić, czy hasło dostępowe do routera jest odpowiednio silne, identyfikuje urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi i sprawdza stan ich zabezpieczeń.
 • Skaner UEFI (dostępne we wszystkich programach: ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security oraz ESET Smart Security Premium) – wykrywa i blokuje zagrożenia, które próbują aktywować się i atakować użytkownika zaraz po włączeniu komputera, zanim uruchomi się system operacyjny.
 • Menedżer licencji (dostępne we wszystkich programach: ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security oraz ESET Smart Security Premium) - narzędzieumożliwiające sprawdzenie na stronie my.eset.com szczegółów dotyczących posiadanych licencji ESET (długość trwania, liczba posiadanych programów itd.).
Zobacz: Produkty ESET Dla domu i małej firmy
(źródło: www.eset.pl)

Przejdź do strony głównej

Najlepiej oceniane produkty

 ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 1)
ESET NOD32 Antivirus skutecznie ochroni Cię przed różnego typu zagrożeniami (tymi znanymi jak i dotąd niezidentyfikowanymi) i równocześnie utrzyma wydajność Twojego komputera na niezmienionym poziomie.
Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 1)
Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla komputerów z systemem Windows. Jest łatwy w użyciu i nie obciąża zasobów systemu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl