wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Producenci

AVGBitdefenderEsetG DataWinMagic

Super hit

Bitdefender Internet Security 2018

Bitdefender Internet Security 2018

121,77 zł76,72 zł brutto62,37 zł netto

Promocje

Bitdefender Internet Security 2018

Bitdefender Internet Security 2018121,77 zł76,72 zł brutto62,37 zł netto

AVG Internet Security

AVG Internet Security180,43 zł150,00 zł brutto121,95 zł netto

Bitdefender Antivirus Plus 2018

Bitdefender Antivirus Plus 2018 88,56 zł55,79 zł brutto45,36 zł netto

Polityka prywatności

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejsza Polityka prywatności ("Polityka prywatności") sklepu http://www.stopwirusom.pl ("Sklep") jest skierowana do użytkowników Sklepu i określa prawa i obowiązki użytkownika.

2. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Sklepu jest Hotmedia Paweł Paluch z siedzibą w Zabrzu, 41-800, przy Franklina Roosevelta 118, NIP: 648-225-58-58, REGON: 278228561, nr zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej: 242/04, wydane przez Prezydenta Miasta Zabrze).

2. Dane osobowe Usługobiorcy (Klienta) są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

3. Korzystanie ze Sklepu oraz zawieranie umów poprzez Sklep, z czym wiąże się konieczność podania danych osobowych, jest całkowicie dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą samodzielnie decyduje, czy chce rozpocząć korzystanie z Usług Elektronicznych świadczonych przez Sprzedawcę lub zawrzeć Umowę zgodnie z Regulaminem Sklepu.


II. Polityka prywatności

1. Cel zbierania danych.


Sklep zbiera od Klientów dane osobowe określone w pkt. II. 2 w celu:
 • dokonania rejestracji Klienta w Sklepie;
 • dokonania zakupu/ów w Sklepie;
 • wystawienia faktury za dokonane zakupy;
 • realizacji umowy i doręczenia Klientowi zamówionego towaru;
 • marketingowym Sklepu, o ile Klient wyraził zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
2. Zakres zbieranych danych osobowych.

Sklep zbiera od Klientów poniżej wskazane dane:
 • nazwisko i imię;
 • adres zameldowania lub zamieszkania lub adres siedziby;
 • adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zameldowania;
 • adres poczty elektronicznej;
 • numer telefonu;
 • NIP.

3. Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz jednocześnie konieczne dla realizacji wskazanych powyżej celów, z wyjątkiem celu marketingowego.

4. Klient w celu dokonania zakupu w Sklepie nie jest zobowiązany do przekazywania danych osobowych do celów marketingowych.

5. Podane przez Klienta dane osobowe będą wykorzystywane w celach marketingowych pod warunkiem, że Klient wyraził na to zgodę. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

6. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W celu realizacji tego uprawnienia Klient może skorzystać z odpowiedniej opcji w ramach konta Klienta lub z adresu: info@stopwirusom.pl. Klient może także zwrócić się w celu poprawienia swoich danych pisemnie na adres administratora strony muzyczny.pl, tj.: Hotmedia Paweł Paluch, 41-800 Zabrze, ul. Franklina Roosevelta 118.

7. W celu i w zakresie niezbędnym do realizacji umowy Sklep może udostępniać zebrane od Klienta dane do następujących podmiotów:

 • Instytucje finansowe pośredniczące w dokonywaniu płatności lub obsługujące kredyty ratalne.

8. Sklep stosuje wszelkie niezbędne zabezpieczenia w celu ochrony danych osobowych Klienta. Wszystkie połączenia związane z procesem składania zamówienia oraz zakładania konta w serwisie, a także wykonywaniem przez Klienta płatności elektronicznych odbywa się w sposób szyfrowany, za pomocą certyfikatu SSL.

9. Klient powinien zachować w poufności swój login i hasło do Sklepu i nie udostępniać ich osobom trzecim. W celu uniemożliwienia korzystania z konta osobom nieuprawnionym Klient powinien wylogować się po zakończeniu korzystania ze Sklepu.

10. Klient ma możliwość podglądu i edycji swoich danych, w każdym czasie, po zalogowaniu się z użyciem adresu e-mail oraz hasła.

11. W przypadku gdy Klient zapomni hasła lub wystąpią jakiekolwiek problemy z logowaniem, powinien skontaktować się ze sklepem w drodze e-mailowej.

12. Każdy Klient ma prawo do żądania informacji o treści przechowywanych danych osobowych dotyczących Klienta jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia danych osobowych.

13. Każdy Klient ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych Klienta innemu administratorowi danych.

14. W ramach działalności Sklepu mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Witryny i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Sklep. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy zapoznać się. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl