Strona główna1 » Bitdefender

Producenci

AvastAVGBitdefenderEsetG DataWinMagic

Super hit

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

103,50 zł brutto84,15 zł netto

Promocje

Bitdefender

Bitdefender

Twórcą popularnego oprogramowania BitDefender jest rumuńska firma Softwin. Zajmuje się ona dostarczaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych, portali, eContent i CRM. Powstała w 1990 roku w Bukareszcie, a dekadę później po raz pierwszy wypuściła na rynek swój sztandarowy produkt.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i użyciu najnowszych technologii, Softwin błyskawicznie stał się jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań antywirusowych. Firma została uhonorowana za innowacyjne rozwiązania przez Europan Commission and Academy, a wielokrotnie nagradzany BitDefender posiada atesty wszystkich głównych ośrodków certyfikujących programy antywirusowe: ICSA Labs, CheckMark, CheckVir, TuV i Virus Bulletin.

Obecnie firma posiada swoje placówki w ponad stu państwach, chroniąc oprogramowaniem BitDefender miliony użytkowników. Współpracuje przy tym z takimi potężnymi partnerami, jak IBM czy Virgin Media. W 2011 roku firma zmieniła swoje logo, pozostając przy swoich pierwotnych założeniach – dostarczania, tak użytkownikom domowym, jak i korporacjom, rozwiązań wirusowych opartych na tej samej, światowej klasy technologii.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Najlepiej oceniane produkty

Bitdefender Total Security 2019

Bitdefender Total Security 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 2)
Ochrona dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android. Bitdefender Total Security 2018 zapewnia pełną ochronę dla wielu systemów operacyjnych.
Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Średnia ocena 5/5Średnia ocena: 5/5
(głosów: 1)
Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla komputerów z systemem Windows. Jest łatwy w użyciu i nie obciąża zasobów systemu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl